| anonim_4396 a întrebat:

ati auzit de jocul The Forest, voua va merge pentru ca mie imi da la loading scren crash si ma scoate, cum repar asta?
Dau DUNDA!

Răspuns Câştigător
| KeNNT3D a răspuns:

Salut,asa le face la multi..mai asteapta pana apare alta versiune ca e inca beta si are multe buguri.

4 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Reinstalezi jocul iar daca nu functioneaza reinstaleaza windows-ul.
In cazul in care dupa ce ai reinstalat windows-ul nu functioneaza jocul, lasa-te de el.

| EricCartman a răspuns:

Uite cum faci.
Upgrade la driverele de la placa video
Run as administrator
Incearca sa descarci ceva update pentru joc daca a aparut asa ceva.
Cam atat...succes

| Denis2017 a răspuns:

Scrie in cmd

| FDRFGR a răspuns:

Poate te ajuta asta nu-i in limba romana dar daca te ajuta, urmareste-l https://www.youtube.com/watch?v=LJqHvrCVrhI FUNDA :)