| anonim_4396 a întrebat:

aveti idee de ce spun eu aici sa ma ajutati si pe mine?: deci eu la cs am modificat messages shower si message shower e o diferenta intre cele 2 fisiere (. sma ) si am modificat niste texturi noi care sa apara in CS ( am un sv de JailBreak mod ) ca mesaje si apare tot alea vechi pe care le aveam care erau inainte. Si nu stiu de ce imi apare tot alea vechi deoarece in messages shower si message shower sunt acceleasi texturi noi nimic diferit am dat Restart la server am schimbat harta dar degeaba! Ma poate ajuta cineva trebuie modficat ceva din AMX un fisier ceva?

Dau Funda intrebare foarte importanta 1
Multumesc.

2 răspunsuri:
| GabytZzZ a răspuns:

Da...trebuie modificate niste.cfg-uri server.cfg si altele.In aceste fisiere va fi ceva de genu 30 say Bine ati venit,(mesaje de genul asta).De recomandat ar fi sa downloadezi noi fisiere cfg si amx pentru server, adica sa incepi de la 10 daca nu sti sa le mai gasesti pe cele vechi.Sau ai putea dezactiva plugin-urile din consola daca sti exact care sunt.happy

| Nesquik a răspuns:

Gabytzz daca mai te uiti da-mi ad d: florian_robert sau cei care au o solutie si ma poate ajuta add : florian_robert ca asa degeaba imi explicati mai bine imi faceti voi si ma uit eu si imi dau seama!