| SkyCraft a întrebat:

Cand dau sa intru in Battlefield 3 imi zice battlefield 3 error the procedure entry point kernel32.dll.De ce? Cum pot sa il repar? ajutati-ma va rog dau 10 funde!

Răspuns Câştigător
| MrCaNaByS a răspuns:

Salut, uite aici o instalare completa a jocului Battlefield 3 care are si fisierele.dll : http://www.youtube.com/watch?v=Ja0v04DwZd4.

| SkyCraft explică (pentru MrCaNaByS):

Am descarcat ce zice ala acolo in descriere dar descarca cu 20kb/s si aia de la file|list imi descarca cu 1.6-7mb/s si imi da eroarea aia cu kernel32.dll ce pot sa-i fac acum?

| MrCaNaByS a răspuns (pentru SkyCraft):

Acum acceseaza link-ul asta http://www.itechtalk.com/thread21534.html si descarca kernel32.dll si il copiezi in windows/system32

| SkyCraft explică (pentru MrCaNaByS):

Am descarcat kernel32.dll de pe situl de pe care ai zis dar cand intru la windows/system32 si cand dau sa stearga kernel32.dll zice ca e deja folosit si cand dau replace unu peste altu zice ca acel nume deja exista..help me plis

Uite skype meu:SkyCraft9