| anonim_4396 a întrebat:

Cand deschid clientul de metin2timi imi apare asa http://imageshack.us/photo/my-images/94/mt2timi.png/ deci nu pot selecta chanel 1 care e singurul care merge. Daca e vreun jucator de metin2 sau oricine altcineva care ma poate ajuta ii voi fi recunoscator si o sa ii dau funda.

Răspuns Câştigător
| Andrei1112 a răspuns:

Incearca alta rezolutie, daca nu merge atunci e din cauza lu' ''desteptu'' ala care a facut serverul

1 răspuns:
| CrazyRat a răspuns:

Cum a zis Andrei1112 sau daca ti-a mers si acum nu mai merge incearca sa il re-downloadezi/instalezi