| anonim_4396 a întrebat:

Cand eram mic ma jucam un joc cu orci sau troli. Deci e 2 playeri si putea fi cu oricare. Nu prea tin minte cum era, dar tin minte ca trebuia sa arunci cu roti in inamici si mai era un boss sobolan. Jocul e gen Lode Runner 94 (adica asa arata). Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| BBJHHRUGs a răspuns:

Jocul se numeste Bonkheads. Funda?

5 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Bonkheads?

| anonim_4396 explică (pentru Zangetsu):

Mersi foarte mult. Cautam jocul asta de luni laughing)))

| Dandinelle a răspuns:

O sa revin cu un raspuns zilele astea. happy Orcii scoateau sunete dragalase si daca o piatra cadea pe ei se topeau si puteai sa-i manaci cu paiul sau ceva de genul nu?

| AgentTorque a răspuns:

Orcs must die?