| Florinpikachu10000 a întrebat:

Cand intru in Farming Simulator 2013 imi scrie asa:

error:could not init 3d system

Ssharder model 3.0 is required

please install teh latest video drivers

dau funda?

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Instaleaza-ti ultimul driver aparut pentru placa ta video ( updatat ) de pe site-ul producatorului, sectiunea suport. Dupa ce ai facut asta si inca mai primesti acea eroare, insamna ca placa ta video nu este capabila sa ruleze jocul.

| VladyXR a răspuns:

Ce spune Jipa e corect, dar sa intelegi mai bine, placa nu are modelul de Sharder 3.0, ai tu 1 sau 2

| aduandrei93 a răspuns:

Stergeti could init cum se cheama din folderul ala de la farming simulator