| Bersek a întrebat:

Cand intru in Gta San Andreas porneste o imagine neagra, dupa aceea ma scoate din joc, schimba culoare de la bara de stare, iar dupa aceea imi spune asa : the color scheme has been changed to windows 7 basic. Va rog ajutati-ma chiar vreau sa ma joc sad.

1 răspuns:
| DariusDx a răspuns:

Si eu am aceeasi problema sa stii ca poate fi de la faptul ca windowsul detecteaza crackul si il opreste depinde poate de la placa video daca nu este foarte buna sau de la procesor poate nu suporta jocul