| cristi1000 a întrebat:

Salut TPU,
Cand joc gta 4 si vreau sa salvez nu merge.....trebuie sa imi fac un cont online si sa cumpar jocul asa imi apare...
Cand apas tasta home ca sa imi fac un cont offline nu imi apare nimic,
PS:Am tasta home intregrata in sageata stanga a tastaturii.
Cum pot sa fac sa salvez va rog?

Răspuns Câştigător
| cosminc a răspuns:

Daca face eroare asa e din vina Downloadu-lui pe care l-ai luat.
Cauta pe google gta 4 razor1991 am vrut sa-ti dau link dar nu mere crying

| cristi1000 explică (pentru cosminc):

Am tras si gta 4 episodes from liberty city si toate celelalte gta 4 dar tot nu merge tasta tome

| cristi1000 explică (pentru cosminc):

Am tras toate variantele pentru gta 4 (gta 4 episodes from libery city gta 4 razzor etc)dar nu mi-a mers...

| cosminc a răspuns (pentru cristi1000):

Daca nu-ti merge atunci e vina PC-ului n-ai ce face...