| Anonim420420 a întrebat:

cand ma joc cs go pe laptop, acesta ajunge la temperatura maxima de 55 de grade, este rau sau este bine? (am procesorul pe minim 60% si maxim pe 60%, as mai putea sa-l urc pentru a mai creste performanta sau este ok asa daca ajunge la 55 de grade?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atata timp cat nu depaseste 80grade, nu ai probleme. Tu ca ai 55 in joc (nu idle) e perfect.

1 răspuns:
| PainTech a răspuns:

Poti urca linistit. Temperatura maxima pentru majoritatea procesoarelor e undeva la 70 grade.