| furie1122 a întrebat:

cand pornesc laptop-ul imi da tot felul de configurari si update mi-a instalat un baiat recent wind 7 si nu cred ca la instalat bine cam ce ar trebui sa fac sa nu imi mai apara acele configurari porneste foarte greu wind.

Răspuns Câştigător
| PopAdrian a răspuns:

Salutare!
Clik dreapta pe My Computer => Properties => In partea de jos Windows Update => Sus Change Settings => Alegi Never check for updates si salvezi.

Asa, Windows'ul nu o sa mai caute update-uri si configurari. Succes!