| Stormwatch a întrebat:

cand vreau sa intru in Arma III Alpha, imi da ecranul negru si ma scoate, ce sa fac? imi da o eroare de genul: dispay driver has stopped working and has resolved, cam asa scria, jocul nu este de pe steam, ce sa fac ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| ShadoWizz a răspuns:

Cauta pe google un update, eu credeam ca ai un nVIDIA sau athleon :O

2 răspunsuri:
| ShadoWizz a răspuns:

1) ai cerintele pe care le cere jocul?
2) fa-ti un update la placa video http://www.nvidia.com/drivers

| Stormwatch explică (pentru ShadoWizz):

La un Intel HD Ghraphics 3000 nu gasesc.

| ShadoWizz a răspuns (pentru Stormwatch):

Cauta pe google un update, eu credeam ca ai un nVIDIA sau athleon :O