| Twain a întrebat:

.Cand vreau sa intru pe google sau pe youtube sau facebook imi intra pe site-uri cu filme porno sau de gasit persoane.
Cum sa fac sa nu mai intre pe acele site-uri.

2 răspunsuri:
| Antyss08 a răspuns:

Șterge cookies și restaurează setările la valoarea inițială.

| RoxanaGhost a răspuns:

Poate ai intrat tu(sau altcineva care s-o mai jucat pe PC tău) pe siteuri cu filme deochiate, sau sunt reclame care apar pe alta pagina că şi mie îmi mai apar... Încearcă să ştergi google şi să-l reinstalezi, dacă nu mere dă-mi un mesaj pe TPUwinking