| IAmAnonim a întrebat:

care este cel mai bun joc multiplayer shooter(nu vreau cs) care sa mearga pe configuratia mea:
Intel celeron(dual core) g540
8 gb rami
ati radeon hd 6450
va rog astept cel mai bun joc.dau si funda!

6 răspunsuri:
| InfiAndrew a răspuns:

Jocuri cu o grafica foarte buna ar fi S.K.I.L. Special Force 2, Warface, A.V.A. Sper ca te-am ajutat.

| Edy0Edy a răspuns:

Cel mai bun joc multiplayer shooter este CrossFire Europe.Si eu joc pe el. Dami funda te rog.

| IAmAnonim explică (pentru Edy0Edy):

Scuze dar crossfire l-am jucat si nu mi-a placut

| CheliosxD a răspuns:

L4D2/3 [ Leaft for Dead 2/3], Call of Duty 1/2/3/4/5, Modern Warfare. Sper ca ti-am fost de folos.

| IAmAnonim explică (pentru CheliosxD):

Momentan joc cod mw3 dar daca descarc black ops as putea sa-l joc multiplayer? (nu dau banii pe jocul original)