| AlexGTX a întrebat:

Care imi poate zice niste jocuri gen shooter in afara de cs sau gta, cu o grafica buna?
-------------------------------------------------------- //-
Intel(R) Pentium(R) CPU G645 @ 2. 90GHz

RAM: 4 GB

Microsoft Windows 7 Ultimate Edition (build 7600), 32-bit

GeForce GT 610

Sound Card:NVIDIA High Definition Audio

Răspuns Câştigător
| CRC98 a răspuns:

Far cry 3, Call of duty Modern Warfare 3, Call of Duty Black Ops 1, 2; Max Payne 3, Team Fortress 2, CS GO, Hitman Absolution, League Of Legends ( e un joc smecher fantasy), Assassin Creed, Halo 4 etc...

FUNDA?

4 răspunsuri:
| eustefan a răspuns:

Sniper elite v1 v2

| ILikeTheDiamonds a răspuns:

Ooo destul de bunicel ti-as recomanda crossfire sau district187, wolfteam depinde daca iti plac

| AlexGTX explică (pentru ILikeTheDiamonds):

Sunt bune, dar daca imi dadeai mai multe exemple iti dadeam si funda, oricum mersi!

| ILikeTheDiamonds a răspuns (pentru AlexGTX):

Iti mai dau de exemplu daca vrei call of duty 4 moder warfare, Sniper:Ghost Warrior Battelfield 2 sau alte versiuni, delta force extreme, freedom fighters