| TheOneLeeT a întrebat:

care imi zice si mie ceva shootere sa mearga pe LAN si sa nu aiba cerinte de sistem exagerate

1 răspuns:
| Ezio4acb a răspuns:

O da. am solutia. ma joc si eu. se numeste WarRock nu are cerinte exagerate chiar il poate juca ori cine datorita faptului ca cerintelee sunt foooarte mici si poti sa dai si toooate graficiiile la maxim ca sa se vada foooarte real. Parerea mea ca WarRock este un shoooter foarte reusit iar pe 1 februarie se va introduce o plansa noua. daca te intereseaza da-mi id al tau sa iti zic ce si cum sa faci ca sa-l downloadezihappy funda? big grin