| Horatiu_Ros_1992 a întrebat:

Care joaca sims 4? Cum pot da foc la casa?

Răspuns Câştigător
| EnvyU a răspuns:

LoL de ce ai face una ca asta?laughing Pai din cate tin minte in sims 3 daca lasa-i aprins semineul sau daca te jucai cu el era o sansa sa ia foc in jur, sau la aragaz daca nu stiai sa gatesti era o sansa sa dai foc la aragaz, dar stiu ca vin destul de repede pompierii si nu arde casa.

2 răspunsuri:
| Horatiu_Ros_1992 explică:

Eu vreau sa il omor dar fara coduri.

| EnvyU a răspuns (pentru Horatiu_Ros_1992):

La sims 3 era o chestie cum sa iti omori simu, il baga-i intr-un perete, adica faceai un cub in juru lui si il lasa-i sa moara de foame/oboseala/etc