| nEsqK a întrebat:

Care ma ajuta si pe mine sa instalez Battlefield 3? Cand imi cere partea a 2-a ..stiti voi aia cu part35 trebuie bagata ca asa am vazut la tutoriale pe youtube, dar problema e ca mie imi cere: \Game\GAME#A-U.rar Nu part35 ..va rog ajutati-ma si pe mine! sad Funda mare happy

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

...Nu conteaza ce iti cere tie acolo!
Tu deschizi cd-virtual 2 dai clic pe part 35 si dai OK! Daca asa nu merge deschide un alt folder(daca mai ai) de pe cd 2, clic pe el, ok.
Incearca toate folderele de pe cd 2, sau mai poti incerca sa dai clic pe cd2, direct ok fara sa-l mai deschizi...
Incearca mai multe variante!