| Sebycka a întrebat:

Care stie un fifa la care pot sa imi fac echipa mea, jucatorii mei, sa le pot pune ce nume vreau si sa ii fac mai buni pe parcurs.
Sau daca se poate face asta la fifa 2008 va rog sa imi spuneti cum.

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| DirtD3viL a răspuns:

Hm..Deci pot sa te asigur ca la Fifa 07, 08, 09, 10..samd. nu merge.Dar daca vrei un fifa la care sa iti faci echipa ta incearca Fifa Online 2, poti juca in retea cu oricine fara ip, ba chiar poti juca si 2 vs 2, tu cu cineva contra alti doi.
http://fifaonline2.iahgames.com/site/index.aspx
Asta e site-ul

2 răspunsuri:
| Banc_Alin_Raul_1990 a răspuns:

Te duci la sectiunea cu my fifa si iti zice acolo create team, create player...te descurci tu de acolo

| StoicaGabi a răspuns:

La fifa 2008 poti sa iti creiezi un jucator
funda?