| gabriellemnaru a întrebat:

Caut si eu un cont bun de metin2 hammer dati-mi pm la id-ul de mess :gabriel.pustiu2000.Nu il puneti aici ca nu vr sa il mai ia si alti ofer funda si vot! Voi alege raspunsul castigator cand se vor aduna cel putin 6 pm-uri.

2 răspunsuri:
| vadalaclasa a răspuns:

! Salut iti dau eu un cont sa i schimbi tu parola ok? id mihaismecher123 parola mihaismecher123 bafta!

| vadalaclasa a răspuns:

! Salut iti dau eu un cont sa i schimbi tu parola ok? id mihaismecher123 parola mihaismecher123 bafta!
funda?