| GhostSura a întrebat:

Ce bonusuri trebuie sa pun pe metin ca sa fac set-uri separate adica ce bonusuri trebuie sa pun de ex la set ninja,sura,war, saman, care imi spune ce bonusuri trebuie sa pun la 1-5 adica sa-mi spuna tot cum trebuie pentru set-uri separate.
DAU FUNDA!

1 răspuns:
| Stefan_Simcelescu_1990 a răspuns:

Pai. la set universal(pentru toti sa ai cate ceva la fiecare itm, de ex:tare impotriva war, tare impotriva ninja etc.) si set war(tare numai impotriva war) sau set ninja(ca sus) shaman si sura (la fel).ca sa ai set trebuie sa ai bonusul: tare impotriva war, ninja, shaman sau sura si bonusul tare impotriva atacului shaman, sura, war sau ninja. funda?