| SlenderMan299 a întrebat:

ce jocuri cu batai stiti care merg juca si in multiplayer?

6 răspunsuri:
| Ovydiw a răspuns:

Rumble Fighter :)
http://rf.ogplanet.com/gb/intro.og
Distractie placuta!

| SlenderMan299 explică (pentru Ovydiw):

Mane am o problema cand dau click pe.exe imi face update si porneste hackshield si da eroare: Can Not Execute Hack Shield dupa Can Not Terminate Hac Shield ajuta-ma te rog iti dau funda!

| Ovydiw a răspuns (pentru SlenderMan299):

Pai cred ca ai activat un program ce este perceput de hackshield adica de antihack(cel ce protejeaza jocul impotriva hackurilor) ca si un hack.
Se mai intampla ca antihackurile anumitelor jocuri sa depisteze anumite fisiere ca fiind hackuri.
Ce iti recomand eu:
- Verifica toate programele care le ai pornite si incearca sa le opresti pe cele care s-ar putea sa afecteze. ( cu siguranta ca daca tu ai oprite programele antihackul nu o sa alerteze nimic).
- Intra in My Computer> C> Program Files : - aici cauti toate programele cu continut suspect si le stergi/dezinstalezi.
S-ar putea sa ai multe programe nefolositoare chiar care iti afecteaza PC-ul si de care tu sa nu stii.
Daca totul e in regula si tu nu ai nici un program cu continut de tip hack atunci jocul nu alerteaza.happy
Bafta!

| SlenderMan299 explică (pentru Ovydiw):

Ia-mi id meu de mess ca sa intri la pc la mine sa ma rezolvi serban_johnny

| SlenderMan299 explică (pentru Ovydiw):

Ia id meo de mess sa ma ajuti te rog frumos serban_johnny

| Ovydiw a răspuns (pentru SlenderMan299):

Scuze dar nu pot sa te ajut mai mult de atat.
PC-ul meu e stricat, merge doar pe internet, messenger, jocuri, etc nu mai merg.
Imi pare rau.