| bogdyronaldo99 a întrebat:

Ce jocuri cu UFC sau MMA mai stiti.Pentru pc.Nu conteaza vechi sau noi. FUNDOI

1 răspuns:
| TheRGuy a răspuns:

Momentan, nu exsista astfel de jocuri pe PC. Intr-adevar, exista site-uri cu jocuri MMA sau UFC pe care le poti juca online, dar nu cred ca vrei asa. Daca iti doresti neaparat sa joci un joc d-asta pe PC, iti recomand sa te duci las un prieten care are o consola si pe consola sa aiba jocul respectiv. Poti sa transferi jocuri de pe consola pe calculator folosind un adaptor pe care il poti cumpara online.