| casi009 a întrebat:

..ce jocuri de xbox 360 care se pot juca in 2 stiti?

5 răspunsuri:
| Ady100 a răspuns:

Far Cry 3, Crysis 3, Serious Sam The First & Second Encounter HD, NFS The Run, Fifa 2013, Far Cry 3 Blood Dragon etc.
Sper ca te-am ajutat! big grin

| Johnni3Walk3r a răspuns:

Uite aici:

Fight:Raw 2008, Dead or Alive 4, Virtua Fighter 5, DOA 4, Call of Duty 4, Gears of War, Army of Two, Def Jam Icon

Sports:Virtua Tennis 3, Table Tennis, Fifa Street 3, NBA Homecourt, Fight Night Round 3

RacingtongueGR4, SEGA Rally, Forza, FlatOut Ultimate Carnage

Arcadetongueoker Smash, Guitar Hero

Sper ca te-am ajutat!happyBafta!big grin

| Johnni3Walk3r a răspuns (pentru Johnni3Walk3r):

Scuze,acum observ.Era scris : si apoi litera p si a iesit tongue. Unde vezi tongue e P adica Racing : Pgr4 SI TOT ASAhappy

| left4dead2 a răspuns:

Left 4 dead 2.
NFS the run

| casi009 explică:

Vreau sa joc pe aceeaisi consola jocurile