| Tecu_Flavius_1999 a întrebat:

ce jocuri imi recomandati Intel® Core™ i7-5500U 2.40GHz, Broadwell™, 15.6", Full HD, 8GB, 1TB, DVD-RW, AMD Radeon™ Tropo XT2 4GB,

Răspuns Câştigător
| marius2380 a răspuns:

GTA 5, CS GO, Minecraft da nu cred ca e genu tau, Fallout 4, Dying Light, Black Ops 3 si altele

1 răspuns:
| Kakarotto2016 a răspuns:

Need for Speed: Most Wanted,Need for Speed: Most Wanted - A Criterion Game, Race Driver Grid, Dragon Ball Xenoverse, Halo 2, Mortal Kombat Komplete Edition, Dynasty Warriors 4 Hyper, Need For Speed Carbon, Spiderman 2, LEGO Marvel Super Heroes, Spider-Man: Friend or Foe, The Amazing Spider-Man, Mass Effect 1, Mass Effect 1, LEGO Batman: The Videogame,Mirror's Edge,X-Men Origins: Wolverine,DmC: Devil May Cry, Assassin's Creed II, Split/Second, Need For Speed Hot Pursuit, WWE 2K15, Dirt 2, Star Wars: Battlefront II,Burnout Paradise The Ultimate Box, Need for speed World, Crysis, Dynasty Warriors 6, Mass Effect 2.