| Tudor123456789 a întrebat:

ce jocuri imi recomandati pentru pc-ul meu?
Am asa:Intel(R) Celeron(R) 2.80 GHz. 1GB Ram

Jocurile sa fie:Actiune,Horror, Aventura.

Dau funda.happy

Răspuns Câştigător
| YoChriss a răspuns:

Salut! Poti incerca:
1. Masini: NFS (Underground, 2, Hot Pursuit, Underground 2, Most Wanted, Carbon, Pursuit 2).
2. Sandbox: Minecraft, Roller Coaster Tycoon 1, 2 si 3.
3. Shooter: Battlefield 1942, Call of Duty ( 1, 2), CS 1.6, CS Source, Team Fortress 2.
4. Open world: GTA (3, Vice City, San Andreas).
5. Sport: FIFA (toate pana la 2010).
Sau daca vrei jocuri direct sa le joci in browser (Google Chrome, Mozilla, Opera), in afara de Internet Explorer, iti va trebui UnityWebPlayer (se ia oficial de aici: http://unity3d.com/webplayer ), poti incerca:
- Contract Wars;
- Uber Strike;
- Red Crucible 2;
- Rush Team;
- CS Portable (exista si pentru android);
- The West;
- Goodgame Empire;
- Grepolis.
Si mult mai multe jocuri gasesti oficial pe Kongregate, Miniclip, Nitrome. Funda?

| Tudor123456789 explică (pentru YoChriss):

Multumesc mult, raspunsurile tale mi-au fost de folos.happy

| YoChriss a răspuns (pentru Tudor123456789):

Multumesc pentru funda! Am uitat doua jocuri la jocuri browser: Ballistic (are cea mai buna grafica din toate jocurile rowser din primul raspuns, si poti seta grafica pe low, medium sau high) si Freefall Tournament. O zi buna!