| GabiTheFEAR a întrebat:

Ce jocuri online va mai jucati? repet, online nu singleplayer etc.

3 răspunsuri:
| xDragosel007 a răspuns:

Nu online, ci se spune multiplayer adica mai multe persoane. Eu ma joc : CS:GO, minecraft, GTA 5, cs 1.6, Team Fortess 2, Dead By Daylight s.a. Sper ca te-am ajutat!

| GabiTheFEAR explică (pentru xDragosel007):

Se spune online... la ce ma refeream eu... in fine, nu conteaza, dar alte jocuri nu mai stii? As prefera niste jocuri pana in 8-9 gb sa nu stau toata vacanta sa le downloadez.

| xDragosel007 a răspuns (pentru GabiTheFEAR):

Nu, astea sunt toate jocurile pe care le stiu eu.