| Stoica_Adrian_1985 a întrebat:

cer si eu un ajutor nu ma foarte bine sa instalez jocuri am descarcat jocul WRC.World.Rally.Championship.3-SKIDROW si nu stiu sa-l instalez dupa ce am descarcat jocul in PC mi-a aparut in foldarul respectiv mai multe foldare ca sa le deschid cu EXTRACT HERE am dat pe unul din ele depa ce s-a terminat de extras am dat clic pe el si mise deschide nero la fel am facut si cu un alt foldar din acela si tot la fel mi se deschide nero daca puteti sa-mi dati un sfat ce ar trebui sa fac sau ce ar mai trebui sa instalez vas fi recunoscator

1 răspuns:
| RSfan a răspuns:

Ar trebui sa instalezi daemontools si sa montezi CD-urile alea ce iti apar dupa ce extractezi toate arhivele