| HeHe11 a întrebat:

Cine imi poate recomanda piese pentru un calculator bun? Suma pieselor sa ajunga maxim la 37 de milioane(37000 lei) va rog.As dori ca acest PC Build sa ruleze cel putin GTA V cu 100 FPS la Medium filmand.

Răspuns Câştigător
| Gonrax a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/1308268/
Am găsit acest sistem și mi s-au părut ok componentele.
Apropo, 37 milioane vin 3700 lei nu 37000.

2 răspunsuri:
| sautean14 a răspuns:

Jocul e blocat in 60 de fpslaughing nu ai cum sa il joci in 100 si plus nu se vede diferenta dintre 60-100 pentru ca ochiul nostru nu detecteaza mai mult de 30 de cadre pe secunde fps

| HeHe11 explică (pentru sautean14):

Man,din setari poti modifica Vsync-ul(asa cred ca se numeste). Cand filmezi, de exemplu cu fraps, iti arata.Informeaza-te mai multi inainte sa comentezi.