| Frytzzyy a întrebat:

Cine imi poate zice cum se fac seturile(ninja; war; sura; shamy; universal)
pentru metin 2 PvP?

Răspuns Câştigător
| DjRaduANdrei a răspuns:

Te pot ajuta eu deci pentru ninja trebuieasa depinde cat e max pv pe metin de exemplu pe metinu care il joc eu e max pv3k si facem asa pentru ninja 3kpv 15pumnal 15 critikal daca nu pica 3k puteti pune si 2k..pentru war.:2k 15 sabie 15 critikal-2k 15 doua mainii 15 critikal :pentru sura: pe armura sa ai magie de preferat sa ai pose sau otel+9 pe koif 15magie 15 semi-om si bratara 2k 15 semi-om si 15 magie bine daca pica..pentru saman: 2kpv 15 clopot 15 critikal, 2k pv 15 evantai 15 critikal:iar la universal trebuie 2k 15sabie 15 2maini 15 pumnal pe armura colier si papuci