| viorel98 a întrebat:

Cine joaca fifa online2 imi poate spune si mie cum fac bani sau daca stiti de unde gasesc hack pentru lp?

Răspuns Câştigător
| XYoMenFlorynX a răspuns:

Http://game.portal.md/
In bara in parttea dreapta scrie Fifa si o sa-ti apara toate fia sau pune la categoria Simulator tot din partea dreapta la categorii

7 răspunsuri:
| XYoMenFlorynX a răspuns:

Dami si mie fifa onlina2
! plz

| viorel98 explică (pentru XYoMenFlorynX):

Il poti lua de pe google scriind simplu fifa online2 happy

| XYoMenFlorynX a răspuns (pentru viorel98):

Acu am gasit PES2012

| viorel98 explică (pentru XYoMenFlorynX):

Sal imi dai si mie pes?\

| XYoMenFlorynX a răspuns (pentru XYoMenFlorynX):

Plz fundita n-am nici una

| XYoMenFlorynX a răspuns (pentru viorel98):

Http://game.portal.md/
In bara in parttea dreapta scrie Fifa si o sa-ti apara toate fia sau pune la categoria Simulator tot din partea dreapta la categorii

| XYoMenFlorynX a răspuns:

Ma dar scrii da iti da niste porcari...

| Inem_ƎM_1995 a răspuns:

Http://fifaitems.yolasite.com/ deci sa fiu eu ca merge! logativa cu contul de fifa si parola si intr-o ora aveti ceea ce ati selectat. La inceput am crezut ca e o smecherie si ca am fost fraierit dar chiar merge:x!