| Maryio956922 a întrebat:

cine ma poate ajuta si pe mine pentru you tube? Vreau sa ma apuc de gaming iar eu nu stiu ce nume sa imi pun. Ori ce informatie despre gaming este folositoare!
VA ROOOGGG!
(PS:dau fundita)

2 răspunsuri:
| lauren93 a răspuns:

Skills
Game4Exp
Exp4You
Game2All
ProGamer
Demonik
Daizuke
SkyLinner
IlUssYoN
Impuls
M2Adidas
SkaR
SpawnKiller
WhiteSmith
BlackSmith
TheScreeps
[Don't Ask]
ReVoLtAtU'
Lunetistul
Driver
ETC...

| devBee a răspuns:

Nu iti pune nume penibile, ci nume distinctive. Gandeste asa: daca sunt 500 de canale de Youtube cu numele "Lunetistul" o sa iti fie mult mai greu sa cresti in abonati deoarece atunci cand unii cauta "Lunetistul" pe YouTube, cel mai probabil nu o sa le afiseze canalul tau. Poti incerca sa iti pui chiar numele tau real, nu e o problema. Incearca sa nu pui in nume "HD", "4K", "Gaming", "RO" ca arata prea banal.