| RobDogg a întrebat:

cine stie cum pot face Diablo II sa mearga pe linux + Windows 7? Faza e ca merge, doar ca nu pot pune manusi, ghete, curea, inele si amuleta pe sclav/a. Daca stie cineva ce update trebuie sa fac? Sau ceva.

Răspuns Câştigător
| Danzell a răspuns:

Pe linux incearca cu PlayOnLinux. Programul are o lista de jocuri, selectezi Diablo 2 iti va instala tot ce e necesar pentru a-l face sa mearga, si apoi iti va cere sa pui fisierul de instalare al jocului.

sper sa-ti mearga

| RobDogg explică (pentru Danzell):

S-a rezolvat deja, am reinstalat jocul si am facut toate update-urile, dar mersi oricum big grin

1 răspuns: