| ioonutz a întrebat:

Cine stie cum pot intra pe un server samp gasit pe internet?

3 răspunsuri:
| kenNNzorFTW a răspuns:

Salut, deschizi jocul samp, a 3 coloana scrie Servers, dai pe el dupa add server, si acolo scrii ip-ul serveru-lui respectiv.
Bafta!

| ioonutz explică (pentru kenNNzorFTW):

Da scriu si imi da eroarea asta "this server is already on your list " ce sa fac?

| kenNNzorFTW a răspuns (pentru ioonutz):

Poate ai prea multe si numai poate adauga dar nu cred ca este asta problema..in fine, pot spune ca nu stiu raspunsul la aceasta intrebare.