| vega358 a întrebat:

cine stie jocul roata norocului da sa fie calumea adica nu cu ruleta ala de invarti roata si se opreste la sageata am mai gasit unu la fel da ma pune sa gasesc litere la cuvinte ca la spanzuratoarea cine stie unde gasesc acest joc sa imi spuna

Răspuns Câştigător
| cristinapuifd a răspuns:

Cum se numea jocul? Da la ruleta norocului aici pe sait si daca ghicesti la final iti arata o plasma, un telefon, un laptop si altele si dai click pe ce vrei si iti dau un mesaj iar tu trebuie sa le raspunzi cu da dupa care iti trimit ei coordonatele. Distractie placuta. Pppppppaaaaaaa