| R4V3N a întrebat:

Cine stie sa faca intro-uri scurte pentru YouTube si wallpaperuri? Cine poate sa imi faca si mie un intro si un wallpaper cu LynxZone va rog? Daca puteti, trimiteti-mi-le pe mail la ady_muntean@outlook.com. Va multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| Luminou a răspuns:

Eu stiu sa fac chiar foarte dragute happy Dar trebuie sa-mi spui cum vrei sa-ti fie intro-ul ( ma refer la preferinte, culori, etc)

| R4V3N explică:

Nu conteaza cum, doresc sa fac gameplay-uri, ceva care sa se potriveasca cu jocuri, dar intro-urile daca poti sa le faci mai scurte, vreo 20 de sec, maxim 30. Multumesc, dupa ce termini trimite-mi pe adresa de e-mail mentionata mai sus te rog.