| GymmyCool a întrebat:

cred ca toti stiti siteul Playdom acolo sunt multe feluri de jocuri eu am incercat Wild Ones am inceput am facut lv 8 si am vrut sa imi cumpar o pasare de aia ca aveam 14 oase asa si am vazut un animalut cu 9 oase si stiti la ei cum i cu sarbatorile alea el era de la sarbatoare am dat buy si mi-a aparut OPS si zice
DEAR BOLT.
DUE TO THE NATURE OF YOU RECENT ACTIONS ON OUR PLATFORM, YOUR ACCONT HAS BEEN SUSPEND FOR VIOLATING PLAYDON'S TERNS OF SERVICE.
IF YOU FEEL THAT YOU RECEIVED THIS MESSAGE IN ERROR. PLEASE VISIT THE HELP SECTION.
acum am sa traduc in romana:
Stimate BOLT.
Datorită caracterului de voi, acţiunile recente pe platforma noastră, ACCONT ta a fost suspenda pentru încălcarea chire PLAYDON de furnizare a serviciilor.
DACA TU CREZI CĂ primit acest mesaj din greşeală. Vă rugăm să vizitaţi secţiunea de ajutor.
NU traduce prea bine pentru ca am folosit google translate.
Acum am vrut sa va intreb daca ma mai pot juca vre-odata pe WILD ONES sau va ramane asa. MULTUMESC FundaVOT

Răspuns Câştigător
| LuKhZa a răspuns:

Daca vrei sa joci pe contul asta viziteaza sectiunea de ajutor si trimitele mesaj daca nu faci asta nu vei mai putea juca pe el, daca vrei sa joci in continuare joaca pe alt cont sper ca te-am ajutat

| GymmyCool explică (pentru LuKhZa):

Cum intru in sectiunea de ajutor?

| GymmyCool explică (pentru GymmyCool):

Ce le trimit si cum le trimit te rog ajuta-ma