| Raluuu_4139 a întrebat:

:*
cum adaug lucruri noi in The sims 3`?laughing
ca vreau alte "peruci"laughing
si alte haine.[ scuzati categoriahee hee]

Răspuns Câştigător
| iuliutssa a răspuns:

Uite aici
http://www.simenapule.it/......wcategory/
funda?

2 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Chiorule esti la categoria potrivita, scrii pe google ceva gen "sims 3 new stuff" de ex ia-ti the sims 3 lane stuff este un add-on care ai mai multe chestii gen mobila etc, fundita?^^

| aNdRa_6572 a răspuns:

Pai intai downloandeaza-ti ce vrei de pe net pentru el si dupa te duci in folderul unde ai instalat simsu si dai la folderul downloads si daca nu e faci tu unul si copiezi peruci haine si ce mai vrei tu in folderul ala :* sper ca ti-am fost de ajutor la mine a mers de fapt te asigur ca o sa mearga :*:*