| ZexyZek a întrebat:

cum fac sa nu mai am lag la minecraft 1.5.2

am 1 GB RAM, Processor : AMD Sempron (tm) Processor LE-1150 2.00 GHz

FUNDA!

2 răspunsuri:
| Cata1919 a răspuns:

Laptopul/calculatorul ce ai tu trebuie curatat la culler,deoarece se aduna mult praf si nu o sa iti mai gandeasca ca la inceput, am patit-o la fel ca tine cu minecraftu, ma jucam pe single cand deodata vad ca merge cu un lagg infernal, pe servere la fel, am mers la un service de calculatoare si mi-au indicat sa-mi curat laptopul odata la 3 luni, daca ai calculator cat mai iute!