| anonim_4396 a întrebat:

Salut,TPU!
Cum pot afla cum am placa de sunet instalata?
Mi-am descarcat GTA SA si imi zice asa:
Grand Theft Auto SA cannot find Audio card installed!

4 răspunsuri:
| EricCartman a răspuns:

Hm...ar trebui sa ai niste cd-uri pe care le-ai primit odata cu pc-ul pe unul dintre ele gasesti si driverul pentru placa de sunet.Bafta!

| EricCartman a răspuns:

Http://www.cpuid.com/softwares/cpu-z.html descarca asta sa vezi daca recunoaste cumva placa ta de sunet.Dar tu chiar nu sti ce placa de sunet ai? Tu inainte cum instalai driverul de sunet?

| anonim_4396 explică (pentru EricCartman):

Am instalat asta!
Am intrat unde naiba vad ce placa sunet am?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am un PC mai vechi un pic!
Am Microsoft Windows XP Profesional Version 2002 Service Pack3!
Acum de cateva luni aveam tot XP si cineva mi la pus pe asta!
De atunci nu mai merge!
Am niste boxe Genius!
Cat intru in Start-Run-dxdaig-Sound nu mai apare nimic la nici o casuta nimic!
Please HELP MEEE!