| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa fac credite pe BarnBudy?
Pe Facebook, pentru ca un prieten ca descoperi cum sa faca la "Joaca pentru a castiga Credite BarnBudy"!
Imi spune si mi-e care-va cum pot sa fac credite pe facebook multe?
Fundabig grin

1 răspuns:
| DoubleCO a răspuns:

Ai grija ca sunt multe site-uri fantoma care dau tepe. te pun sa intri in ferma ta prin site-u lor(ID si PW de la facebook) iar in ceva timp te vei trzi cu ferma "sparta" si cu adresa ta de FB "infectata"
Singura modalitate e sa-ti faci multi prieteni care sa-ti trimita BB-uri sau. daca poti sa donezi. ia-ti BB cu bani, dar e o prostie sa bagi bani in jocuri de genu asta