| darius_5254 a întrebat:

Cum pot sa fac sa vorbesc cu prietenii pe Skype-ul de pe calculator, cu o pereche de casti de telefon (dinacelea cu o singura mufa)?

1 răspuns:
| Mayhem666 a răspuns:

Poti sa le conectezi la boxa. Depinde ce boxe ai, spre exemplu, eu am la boxe o gaura unde pot conecta castile, nu stiu cum ai tu boxele, poti de asemenea sa le conectezi la unitate, ai un loc special pentru casti acolo in spate la unitate, sau in fata, depinde de unitate.