| StasN9 a întrebat:

cum pot sa instalez jocuri pentr consola Xbox 360 pe un disc dvd! funda plus vot!

Răspuns Câştigător
| bortanradu a răspuns:

Trebuie sa ai Xbox-ul modat(sa il decodezi) si si Dvd-ul trebuie sa fie DVD+R. Daca reusesti sa rezolvi cele doua probleme poti sa descarci jocuri pe de net si sa le arzi pe un DVD+R.Iti dau tutorialul asta:http://life4gadgets.com/......60-modat/.

p.s. Iti recomand ca tu sa modezi Xbox-ul.Cauta pe net niste oameni priceputi pentru ca e greu sa il modezi si poti sa il strici.