| DeeaDeeutza a întrebat:

Cum pot scapa de ban permanent pe jocul Transformice? Numele meu este Deeadeeutza pe transformice. daca ma puteti ajuta cu ceva idul meu este malefica_andreea@yahoo.com

Răspuns Câştigător
| ZeroBLADE a răspuns:

Imi pare rau dar nu stiu dar tu imji poti spune cum scap de ban de pe PR2?

5 răspunsuri:
| iReal96 a răspuns:

Nu se poate. odata ce ai primit.nu merge sa-l scoti tu.asa.simplu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ban nu poti sa scapi pana nu expira timpul de ban.si eu am avut ban, dar 4 ore, dupa ce au trecut am jucat din nou.depinde si de gravitatea faptei, de ex. pentru hack se dau 9999 ore,pentru cheat-uri se da mai putin,pentru limbaj neadecvat, si tot asa, din ce in ce mai putin pana la "hug"in survivor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar Reason?

| DeeaDeeutza explică:

Imi cer scuze shapyre dar nu stiu sad

| Andrei_Ghioc_1996 a răspuns:

Am luat bann din cauza une proaste fara sa fac nimic si acum nu stie sa il scoata imi poti spune si mie cum se scoate plz