| xXxMooNxXx a întrebat:

cum pot schimba poza de profil la youtube? (am schimbat doar poza de la Google).

3 răspunsuri:
| lBITZAl a răspuns:

Click aici https://plus.google.com/u/0/112931841520209371133/posts -> dai click pe poza ta din stanga pune mouse-ul pe imagine si iti apare "schimbati fotografia" dupa care iti alegi poza..bafta happy

FUNDA?

| STRADI a răspuns:

Pai daca ai schimbat-o pe cea de la google ar fi trebuit sa se schimbe si cea de la youtube caci se foloseste acelasi cont si pe google (gmail...)si pe youtube.