| Stefffanutzzzz a întrebat:

Salut TPUbig grin am si eu o problema cu cs-ul ma jucam si la un moment dat imi iese de pe server si imi apare could not conect to server iar de atunci nu a mai mers sa intru pe nici un server.Am instalat 4 cs-uri si la toate apare la fel nu mai pot juca. Solutii plz dau fundabig grin

1 răspuns:
| diablo a răspuns:

Problema este din firewall windowsului ai primit un virus sau sa modificat si tia scos Cs-ul de la excluderi si iti blocheaza conexiunea la servar din cauza acea nu ti se conecteza