| FlorinSalamNr1 a întrebat:

Dati-mi niste username-uri destul de ok, care sa nu contina "gamerul" sau "hd" sau chestii din astea de youtuberi de copilasi. Ma cheama Stefan (poate vine creo idee cu numele asta) si nu vreau username-ul pentru Youtube, vreau sa il folosesc pentru a ma loga pe diferite site-uri jocuri. Funda pentru cele mai originale/tari.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fratioru ....mai bine iti gasesti tu singur.Pana la urma e numele tau asa prost cum e tu l-ai inventat.Incearca sa combini numele de familie cu prenumele tau sau ceva ce-ti place tie si cat mai unic... ceva ce doar tu ai putea gandii.

| Eduard619 a răspuns:

Http://www.spinxo.com/
Username generator in functir de nume ce iti place etcc.