| AndreiRapp a întrebat:

dati-mi si mie idee de 10 jocuri tari care sa mearga pe pc cu 1gbRam si 256 mgb.Nu vreau jocuri aiurea. As dori ceva gen Crysis 1, Call of duty 4 modern warfare 1 sau The lord of The rings Return of the kings.Dau funda la cele mai tari 10 jocuri.

Răspuns Câştigător
| WoKy a răspuns:

Shootare bune...cate stiu:Battlefield 3, Call of duty (Modern Warfare 2, 3, BlackOps) Elite Sniper, Arma 2, Lost Planet 1, 2 Metro 2033, S.T.A.K.L.E.R, Unreal Turnament 3, Halo Reach, Battlefield :Bad Company 2 Mass Efect 1, 2 Valvet Assasin
Rise and Fall: Civilizations at wat!
Cam atat! Vezi si tu care merg!

| AndreiRapp explică (pentru WoKy):

Moder warfare 2 si 3 nu merg sigur dar am sa le incerc pe celelalte

4 răspunsuri:
| qwertyseb a răspuns:

Prototype 1 iti recomand cel mai tare joc!

| AndreiRapp explică (pentru qwertyseb):

Stiu dar nu imi mere ca am 1 gb ram

| qwertyseb a răspuns (pentru AndreiRapp):

Eu am 512 si imi merge