| AndreiRapp a întrebat:

dati-mi si mie idee de 10 jocuri tari care sa mearga pe pc cu 1gbRam si 256 mgb.Nu vreau jocuri aiurea ceva gen Crysis 1, Call of duty 4 modern warfare 1 sau The lord of The rings Return of the kings.Dau funda la cele mai tari 10 jocuri.

Răspuns Câştigător
| Robert07cr a răspuns:

Metin2, god of war, mage avengers

| AndreiRapp explică (pentru Robert07cr):

Metin 2 god of war am jucat si mage avenger am sa incerc dar am sps 10 jocuri

3 răspunsuri:
| AndreiRapp explică:

Si cand am spus co-op ma refeream de la acelasi pc adica eu de la tastatura si celalalt de la joystick