| wowmentol a întrebat:

Dati-mi si mie nume de joculete dinalea online gen Travian Gladius si Triburile pls am nevoie urgent

Răspuns Câştigător
| UnOmSpecial a răspuns:

Grepolis,Ogame,Shakes and fidget,Pookie Ninja,DDTank,Urban Rivals,Farmerama,Tanoth,Bitefight,Cluv Penguin,The West,Imperia Online, Ikariam. Funda, te rog?

2 răspunsuri:
| Ovidiu25 a răspuns:

Incearca jocuri de strategie gen grepolis ikariam...sau poti sa fi manager de echipa de fotbal in goalunited sau jocuri personaj den the west

| 0LeHeL0 a răspuns:

Salut.Incearca: Metin2 4Story DragonSoul Traivan. Dar mie Metin2 imi place cel mai mult.Eu ma joc MoonMt2big grin Funda?happy