| GeorgeRdp7 a întrebat:

De aproximativ 2 saptamani imi merge foarte sacadat FIFA 11, iar inainte il rulam cu toate setarile la maxim.Acuma am incercat toate posibilitatile si chiar si pe cea mai mica rezolutie imi sacadeaza.

Ce-as putea sa fac in privinta asta?

PC

Intel Core 2 Duo E4500 2. 2 GHz
1GB RAM
Placa video NVidia 9600 GT DDR3 1GB

1 răspuns:
| cosbosro a răspuns:

1. Defragmentare hard / reinstalare sistem
2. Curatare registri si fisiere temporare - foloseste un utilitar gen Ace Utilities
3. Eliminare programe care ruleaza la start-up fara folos.
4. Scan virusi & spyware
5. Daca nu dau rezultate cele de mai sus, upgrade - ram, procesor, placa de baza, hard... calculator nou? si mai incearca sa il cureti de prafhappy